Wpisy użytkownika jacek23151 z dnia 20 kwietnia 2009

Liczba wpisów: 3

jacek23151
 
Wczoraj późnym wieczorem dość desperacko miotałem się po mojej ulubionej muzyce, aby znaleźć coś, co oddaje mój aktualny nastrój. To co znalazłem, zostawię dla siebie, natomiast przy okazji udało mi się odnaleźć ładną aranżację piosenki "Smalltown Boy" grupy (jednego przeboju, a co!) Bronski Beat. Bez denerwującego mnie głosu Jimmy'ego Sommerville'a.

Ładne.

  • awatar ovejaras ssim: idealnie odzwierciedla mój dzisiejszy nastrój
  • awatar Linoskoczka: "Run away, turn away"... odejścia czasem są jedynym wyjściem... Linkin Park mi się przypomina.. "Shadow of the day".. A piosenka - świetna. Uwielbiam takie gitarowe brzmienia... :* - za sprawienie mi przyjemności.
Pokaż wszystkie (2) ›
 

jacek23151
 
Tę tabliczkę znalazłem w sobotę w powiatowym mieście Mielec na... ścieżce rowerowej połączonej z chodnikiem. Owszem, blisko drogi, po której jeździły samochody, ale mimo wszystko.

Generalnie, gdzie by ta tabliczka nie stała, to musicie przyznać, że prawda objawiona, którą głosi jest strasznie odkrywcza. Moją propozycją jest, aby władze osiedla na chodniku ustawiły tabliczkę o treści "CHODZENIE PO CHODNIKU GROZI POTKNIĘCIEM LUB WPADANIEM NA INNYCH PRZECHODNIÓW", albo "ODDYCHANIE GROZI POŁKNIĘCIEM DROBINEK KURZU".
  • awatar ferment: Haha, no proszę, dobrze, że ostatnio nie dałam się namówić na wycieczkę rowerową ;-)
  • awatar Desideria: idiotyzm
  • awatar jacek23151: @Desideria: i o to chodzi, gdyby to było normalne, nigdy by się tu nie znalazło :)
Pokaż wszystkie (6) ›
 

jacek23151
 
Zdjęcie podesłała mi sourcandy, zrobił to zdjęcie wymieniany na jej blogu X., za co mu dziękuję.

Trzeba przyznać, że jest to rodzaj pomysłowości, którą uwielbiam. I świadczy to bardzo, bardzo dobrze o tych panach, którzy tę firmę mają. Gdybym mieszkał w tych okolicach i miał sobie wyremontować dom, panowie mieliby dużą przewagę na starcie.

No i ten ubrudzony samochód! Po fachowcu powinno być widać, że pracuje!
  • awatar bessęsu: Super :)
  • awatar jacek23151: Po Warszawie (właściwej czyli lewobrzeżnej ;) ) jeździ podobny pan, oprawiający obrazy. Jak mi się uda go namierzyć i zrobić zdjęcie też wkleję. Niestety, pan porusza się samochodem, co znacznie utrudnia mi zadanie. Bo, jak już powiedział Szwejk, jasne jest, że zakaz fotografowania powinien dotyczyć dworców kolejowych. W końcu taki dworzec jest łatwiej sfotografować, niż kawalerię wroga.
  • awatar sourcandy: hihi dzięki :* tak sobie teraz myślę czy tych numerków nie trzeba było zamazać ;)
Pokaż wszystkie (8) ›