Wpisy użytkownika jacek23151 z dnia 7 września 2009

Liczba wpisów: 4

jacek23151
 
Swego czasu w gmachu SGH otworzyli knajpkę. Bardzo zresztą dobrą, z rzeczywiście godnym polecenia żarciem i studenckimi cenami zestawów obiadowych. Ciekawe jest jednak to, jak oni to reklamują.

Mnie jakoś "przepyszne menu" kojarzy się jedynie z obrazkiem klientów tegoż baru, wpieprzających ze smakiem wydrukowane listy potraw. Czasem skrót myślowy idzie zbyt daleko.
 

jacek23151
 
No i stało się. Już sto osób obserwuje moje poczynania, a licząc tych, którzy są tylko znajomymi albo regularnie czytających mnie gości, jest pewnie ze 120. To bardzo miłe i bardzo dziękuję! A oto i dowód:
Pokaż wszystkie (8) ›
 

jacek23151
 
Dziś pojechałem do stolicy pozałatwiać pewne sprawy, a przy okazji uczynić zadość tradycji i porobić zdjęcia. Ponieważ akurat te tereny miałem po drodze, padło na Osiedle Przyjaźń, Ulrychów i Koło.

Zanim zdjęcia to tradycyjnie trasa przejazdu. A potem już fotki. Na początek Osiedle Przyjaźń - zbudowane przez Rosjan specjalnie dla budowniczych Pałacu Kultury z prefabrykowanych elementów drewnianych, specjalnie daleko od Warszawy, bo poza jej ówczesnymi granicami. Po opuszczeniu miasta przez budowniczych, urządzono tam akademiki, które są tam do dziś.
  • awatar Alien's World: Ciekawe miejsce. Może dlatego że mieszkam niedaleko :)
  • awatar jacek23151: @Taka sobie baba: Byś się lepiej nie przyznawała :P
Pokaż wszystkie (2) ›