Wpisy użytkownika jacek23151 z dnia 4 grudnia 2010

Liczba wpisów: 2

jacek23151
 
Wczoraj pod Rotundą minąłem coś ciekawego. W sypiącym śniegu stała sobie pani, która na plecach miała coś jakby butlę a wokół pasa zainstalowanego grilla, na którym piekły się kiełbaski i bułeczki, nad sobą zaś przytwierdzony parasol. A za nią stał pan, który nie wiem, jaką miał rolę.

Pomysł ciekawy - taki pionierski, jeszcze czegoś takiego nie widziałem :O
  • awatar Caramel Apple: widziałam wczoraj w Fineasz i Ferb, ale ciii ; ). Przynajmniej jej ciepło : D
  • awatar Edelweiss: Jaki tam pionierski pomysł... To pewnie ze Świata Dysku przybyła do nas pani Gardło Sobie Podrzynam Dibblerowa :D
  • awatar Smuggler: jesus, dobrze że to nie facet
Pokaż wszystkie (10) ›
 

jacek23151
 
Wczoraj czytałem sobie autobiografię Wojciecha Manna i przypomniało mi się coś, o czym w sumie już wiedziałem, ale zapomniałem. I to mi dało impuls do stworzenia kolejnego wpisu.

Wiedziałem, że Wojciech Mann parał się również tekściarstwem. Pisał głównie po angielsku, ale udało mu się popełnić również polski przebój.

Przed Państwem zatem dwudziestodwuletni (sic!) Zbigniew Wodecki i grupa wokalna Partita w utworze "Znajdziesz mnie znowu", do którego słowa napisał nie kto inny jak pan Mann.Widzimy zatem, że Zbigniew Wodecki, w przeciwieństwie do Heroda, który jak wiadomo nigdy nie był młody:młody był. Podobnie młody był kiedyś Cliff Richard. Nie wierzycie? Zobaczcie!Występ pochodzi z Konkursu Piosenki Eurowizji w 1968 r.
  • awatar Anukett: no ba ! to nie do uwierzenia ale ja też kiedyś byłam młoda :))) Wodecki łudząco podobny do Jaruzelskiego w tych okularach ;)))
Pokaż wszystkie (1) ›