Wpisy użytkownika jacek23151 z dnia 13 kwietnia 2010

Liczba wpisów: 2

jacek23151
 
Aby już w pełni zadowolić gościa "serplesn" dzisiejszy wpis będzie poświęcony fekaliom. Konkretnie, kompletnie toalecie publicznej w podziemiach Dworca Centralnego. Uderzyły mnie tam ponumerowane kabiny (!), ale nie tylko - na kabinach nr 7, 8 i 9 był napis "kabina wydzielona". Nie muszę dodawać, że w każdej z kabin od numeru 1 do 6 znajdował się klop, szczotka i srajtaśma, a w kabinach wydzielonych... niespodzianka - klop, szczotka i srajtaśma!
  • awatar dezerter: Wyglądają na czyste przynajmniej z zewnątrz.
  • awatar Persephone: Byłam kiedyś, ale nie zwróciłam uwagi na te wydzielone. Może ich jeszcze wtedy nie było...
  • awatar Persephone: W ogóle co niby ma znaczyć, że wydzielone?
Pokaż wszystkie (12) ›
 

jacek23151
 
Kolega zwrócił moją uwagę na pewną rzecz - nie da się ukryć że dość autentyczna w tym co robiła Kaczyńska, z której od początku prezydentury męża się naśmiewano robiąc aluzję do wyglądu (fotomontaże z diabłem Piszczałką), obycia (słynna reklamówka) zapewne zostanie zapamiętana jako wzorcowa Pierwsza Dama. Lansowana na First Lady, hołubiona przez gawiedź i uwielbiana przez pisemka wystudiowana i wyreżyserowana Kwaśniewska - jako "wyfiokowana Jola, która uczy jak jeść bezę widelcem".

Z tego co czytam, to nie tak całkiem bezpodstawnie...

I tyle w temacie intrygującym umysły milionów.
  • awatar jacek23151: Jakkolwiek o przymiotach Kaczyńskiego jako prezydenta można i powinno się dyskutować, to akurat Kaczyńska jako First Lady chyba może służyć za wzór.
  • awatar Bafka: Ja tez wolalam patrzec bardziej na pania Marie, bo niestety Jola Kwasniewska kojarzyla mi sie ciagle z powiedzeniem "bulke przez bibulke a chuja do reki"
  • awatar Tęcza: Bardzo bardzo bardzooooo mi jej szkoda. Dobra kobieta i TAKA SKROMNA!!!
Pokaż wszystkie (10) ›